MASAZHUES KOKE

MASAZHUES KOKE

10.00

Masazhuesi garanton një masazh të thellë të kokës, operon në mënyrë të thjeshtë për të dhënë efektin më të plotë të mirëqenies së flokëve. I përbërë nga një silikon i butë që fërkon pa dëmtuar skalpin ai përveç masazhit dhe rehatisë që jep, nxit qarkullimin e gjakut dhe parandalon humbjen e flokëve. Përdorimi i tij redukton kruarjet e skalpit dhe kokës. Ndihmon në ruajtjen dhe mirëmbajtjen e flokëve dhe skalpit. Stimulon në heqjen e qelizave të vjetra të lëkurës dhe bën të mundur që zbokthi të largohet nga lëkura e kokës. Ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe kështu sjell lëndë ushqyese të shëndetshme në folikulat e flokëve. Përdoret për çdo lloj floku.

Përfitimet:

Shërben si anti-stres. I dizajnuar për të mos dëmtuar lëkurën e kokës. I moderuar për të pasur kontakt të butë me flokët dhe për t’i bërë të ndihen jashtëzakonisht të rehatshëm. I bën masazh kokës, skalpit dhe i fal kujdes të shëndetshëm flokëve. Me dhëmbëzime të buta, masazhuesi qetëson lëkurën e kokës dhe nxit qarkullimin e gjakut. Ai është projektuar për të ndihmuar në zvogëlimin e zbokthit dhe prodhimit të yndyrës. Ofron përdorim optimal në kushte shtëpie.

Porosit me një klik
Informata të shpejta
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Si përdoret?


Masazhuesi ka një operim manual. Ai mund të përdoret në flokë të thatë për një masazh normal. Por gjithashtu mund të shoqërohet me shampo gjatë larjes. Masazhuesi ndihmon në pastrimin dhe eksfoljimin e skalpit. Ai shpërbën nyjet që krijohen zakonisht në flokë dhe rrjedhimisht ndihmon në rregullsinë e flokut. Të bësh dush me këtë furçë të butë i bën flokët dhe kokën më të pastër se më parë. Për personat që kanë thonj të gjatë dhe të manikuar, masazhuesi shërben si aksesor për përdorim të përditshëm për të mos gërvishtur skalpin.

Vlerësime

Nuk ka ende ndonjë vlerësim.

Behu i pari për të vlerësuar “MASAZHUES KOKE”

Your Adresa emailit will sje be published.

MASAZHUES KOKE

Masazhuesi garanton një masazh të thellë të kokës, operon në mënyrë të thjeshtë për të dhënë efektin më të plotë të mirëqenies së flokëve. I përbërë nga një silikon i butë që fërkon pa dëmtuar skalpin ai përveç masazhit dhe rehatisë që jep, nxit qarkullimin e gjakut dhe parandalon humbjen e flokëve. Përdorimi i tij redukton kruarjet e skalpit dhe kokës. Ndihmon në ruajtjen dhe mirëmbajtjen e flokëve dhe skalpit. Stimulon në heqjen e qelizave të vjetra të lëkurës dhe bën të mundur që zbokthi të largohet nga lëkura e kokës. Ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe kështu sjell lëndë ushqyese të shëndetshme në folikulat e flokëve. Përdoret për çdo lloj floku.