LAVA SOAP

LAVA SOAP

20.00

Sapun me përbërës organik. Ideal për lëkurat e yndyrshme. Ndihmon në përtharjen e akneve. I pasur me vitaminat A, E dhe minerale si fosfor, kalcium, magnez dhe zink.

80 gr

Përfitimet: Ka një pH alkalin, i cili ndihmon lëkurat e yndyrshme në stabilizimin e yndyrës dhe pastrimin e lëkurës nga papastërtitë. Ka veti antibakteriale dhe antimykotike.

Porosit me një klik

Përshkrimi

Aplikimi


Përdoret një herë në ditë (mëngjes ose në darkë).

Nëse përdoret nga individët me lëkurë të thatë, normale ose mikse, rekomandohet që pas sapunit, të aplikohet kremi me qumësht dhie.

Shmangni sapunin direkt në sytë tuaj.

 

Nuk preferohet të perdoret tek personat që kanë alergji ndaj qumështit të dhisë, produkteve të bletës dhe alergji specifike ndaj përbërësve natyralë të listuar në paketim.

Gjithmonë testoni  sapunin para përdorimit të tij. Lani duart me sapunin alkalin me qumësht dhie. Nëse lëkura e dorës do të skuqet apo acarohet, atëherë sapuni nuk duhet të përdoret.

Përbërësit


 Përbërja është krijuar posaçërisht për t’u kujdesur në mënyrë perfekte për lëkurën tuaj, duke balancuar vajin në fytyrë, ndihmon në zhdukjen e akneve, ju dhuron një freski në fytyrë, përmirëson teksturën e lëkurës. 

Vlerësime

Nuk ka ende ndonjë vlerësim.

Behu i pari për të vlerësuar “LAVA SOAP”

Your Adresa emailit will sje be published.

LAVA SOAP

Sapun me përbërës organik. Ideal për lëkurat e yndyrshme. Ndihmon në përtharjen e akneve. I pasur me vitaminat A, E dhe minerale si fosfor, kalcium, magnez dhe zink.