SET 3 PRODUKTE

SET 3 PRODUKTE

90.00

Krem Rigjenerues + Krem Hidratues + Sapun

 

Përfitimet:

  • Kremi Rigjenerues REPARANDO – Ka efekt anti-age dhe rigjenerues, pasi stimulon prodhimin e kolagjenit dhe lufton rrudhat.
  • Kremi Hidratues MERIDIEM – Ka efekt shkëlqyes në lëkurë, pasi ka vitamina A & C. Ruan elasticitetin e lëkurës dhe promovon prodhimin e kolagjenit.
  • Sapuni Organik LAVA SOAP – Sapun me përbërës organik. Ideal për lëkurat e yndyrshme. Ndihmon në përtharjen e akneve.
Porosit me një klik
Informata të shpejta
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Aplikimi


Hidratuesi MERIDIEM përdoret së paku 1 orë pas aplikimit të kremit të ditës në mëngjes. Gjatë ditës mund të përdoret 2-3 herë. Pasi vendoset në lëkurë, nuk ka nevojë që të shpëlahet. Lëkura ndihet më e hidratuar dhe e freskët. Mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkurës dhe për çdo moshë/ gjini.

Kremi rigjenerues REPARANDO aplikohet në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes. Mund të përdoret gjithashtu përpara make-up si primer, më pas mund të aplikoni fondatinën.Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Sapuni Organik LAVA SOAP Përdoret një herë në ditë (mëngjes ose në darkë).Nëse përdoret nga individët me lëkurë të thatë, normale ose mikse, rekomandohet që pas sapunit, të aplikohet kremi me qumësht dhie. Shmangni sapunin direkt në sytë tuaj.

Vlerësime

Nuk ka ende ndonjë vlerësim.

Behu i pari për të vlerësuar “SET 3 PRODUKTE”

Your Adresa emailit will sje be published.

SET 3 PRODUKTE

Krem Rigjenerues + Krem Hidratues + Sapun