SET 2 PRODUKTE

SET 2 PRODUKTE

50.00

Kremi rigjenerues REPARANDO aplikohet në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes. Mund të përdoret gjithashtu përpara make-up si primer, më pas mund të aplikoni fondatinën.Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Sapuni Organik LAVA SOAP Përdoret një herë në ditë (mëngjes ose në darkë).Nëse përdoret nga individët me lëkurë të thatë, normale ose mikse, rekomandohet që pas sapunit, të aplikohet kremi me qumësht dhie. Shmangni sapunin direkt në sytë tuaj.

Porosit me një klik
Informata të shpejta
Kategoria:

Përshkrimi

Krem Rigjenerues REPARANDO + Sapuni organik LAVA SOAP

 

Përfitimet:

  • Kremi Rigjenerues REPARANDO – Ka efekt anti-age dhe rigjenerues, pasi stimulon prodhimin e kolagjenit dhe lufton rrudhat. Redukton skuqjet e lëkurës, aknet, zvogëlon poret e zmadhuara dhe hidraton lëkurën. Redukton skuqjen e lëkurës pasi ka efekt anti-inflamator dhe antimikrobial.
  • Sapuni Organik LAVA SOAP – Sapun me përbërës organik. Ideal për lëkurat e yndyrshme. Ndihmon në përtharjen e akneve.  I pasur me vitaminat A, E dhe minerale si fosfor, kalcium, magnez dhe zink.

Vlerësime

Nuk ka ende ndonjë vlerësim.

Behu i pari për të vlerësuar “SET 2 PRODUKTE”

Your Adresa emailit will sje be published.

SET 2 PRODUKTE

Kremi rigjenerues REPARANDO aplikohet në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes. Mund të përdoret gjithashtu përpara make-up si primer, më pas mund të aplikoni fondatinën.Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë.